Kartal Bölgesi Projelerine Genel Bakış

no responses
0
Q0p3TjdLNlE3bk5rUjVwaTExdlF6S0YyeDlnZnI2UFBNcHh0UiswNG9FaWk1cGM0QlJsWXVHM1NoY25hMWZDRVUvUi8wTVFKUmJLQkhLdkxqVXIzQlZ3L0FnTkN4cnJkS2tXdHNvTHFIY289

 

Kartal bölgesini incelerken 3 ayrı bölge olarak kendi iç dinamiklerine göre incelemek en doğru verileri verecektir.

Nedir bu bölgeler peki?

Sahil lokasyonu, E-5 Altı ve üstü olarak ayrı ayrı bölge olarak incelemek gerekir. Daha detaya indiğinizde bunlarda kendi iç dinamiklerinin olduğunu görebilirsiniz. Bu kadar detaya indiğinizde işin içine tercih nedenlerinizin önem sırası girmekte. Kartal bölgesinde konut edinme nedeniniz yatırım için mi oturum için mi olduğu kadar, Fiyatlar, ulaşım, eğitim, alışveriş, sosyal yaşam gibi etkenler de önemli. Konumu itibarıyla tercih edenler varken iş imkânından dolayı tercih edenlerin sayısı oldukça fazla. Sosyal ve ekonomik yapısının değişim gösterdiği bölge yeni inşa edilen projelere olan taleple doğru orantıda diyebiliriz. Anadolu yakasının ofis ihtiyacının karşılayabilecek projelerinin yoğun olması tercih edilebilmek adına tüketiciye seçenek sunarken, çalışanlar içinde rahat ulaşım imkânı sunmakta.

Her bölgenin dinamikleri olduğunu bununda fiyat ve tercih edilmekle doğru orantıda olduğunu ifade etmişti ilcelerde kartal bölgesi kadar yüksek konut ve ofis projelerin olmayışı trafik konusunda gerek sahil gerek E-5 gerekse TEM bağlantısı günümüz koşullarında önemli.

Yüksek katlı projelerin yoğun olduğu Ataşehir ve Kadıköy ilçelerine bakıldığında kartal bölgesinde ki projelerin fiyat avantajı alım gücüne göre daha çok seçenek ve daha geniş ofis , konut alanı sunmakta. Bu da son zamanlarda gerek yoğun insan kalabalıkları gerekse trafik yoğunluğu acısında kartal bölgesinde daha geniş bir alana yayılmış olmanın avantajını görebilmekteyiz.

Size kendi içinde bile farklı ulaşım güzergâh imkânı verebilen çok nadir ilçelerden olan kartal da herhangi bir projede kapalı otoparktan sosyal donatılara kadar her şey artık bütünün bir parçası olarak tüketiciye sunulmakta. En büyük problemlerden biri olan otopark sorunu diğer ilçelere oranla çok avantajlı diyebiliriz.

Bu bölgede yaşamını sürdüren her kesin metro ile avmlere ulaşması çok kolay. Birçok avantajıyla siz de kartalda konut veya ofis sahibi olmak isterseniz , ücretsiz olarak danışmanlık alabileceğiniz profesyonel ekibimizle hizmetinizdeyiz.